V Dětském centru již naplno běží prázdninový program. Máme za sebou jeden streetwork, kdy jsme navštívili cca 45 dětí na dvou ubytovnách, hráli jsme si, soutěžili, zpívali a povídali o tom, jak se "volá Pánu Ježíši". Také jsme již vyrazili na výlet do Kounic. I přes to, že bylo celkem horko, děti statečně zdolaly všechny kilometry, čímž si vysloužily velkou zmrzlinu:-)
  • Od 7. 7. do 11. 7. budeme s deseti dětmi na prázdninovém pobytu na Valašsku - užijeme si typické táborové radovánky, jako je např. koupání, táborák, bojovky v lese, noční hra, atd. Ani zde nezapomeneme na to, abychom také naslouchali Božímu slovu - letošním tématem jsou podobenství. 
  • Po návratu z pobytu nás čekají další streetworky, výlety pro předškolní děti i školáky, a také společné vaření. Termíny akcí se děti dozví u nás v Dětském centru - až půjdete kolem, stačí se podívat na plakátek na vratech. Kdyby byl zrovna náhodou stržený, nebo někam uletěl, zkuste na nás zazvonit, nebo nám můžete napsat přes facebook.
  • Kromě programů s dětmi nás čeká taky spousta práce na zvelebení centra pro příští školní rok - budeme malovat, instalovat novou kuchyň a velkou vestavěnou skříň do kanceláře. Pro malování aktuálně hledáme dobrovolníky - jedná se o první týden v srpnu. Pokud by se mezi čtenáři našel někdo, kdo by chtěl naši službu podpořit pomocí s malováním nebo následným úklidem, kontaktujte nás, prosím.
Přejeme všem požehnané, odpočinkové prázdniny.

Podporují nás

wnzWeb na zakázku

 

Statutární město Brno

 

Městská část Brno střed

 

Městská část Brno - sever

Jihomoravský kraj

Ministerstvo práce a sociálních věcí

 

Nadace rozvoje občanské společnosti

podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí

Fond pomoci Siemens

Nadační fond Albert

 

 

 Výbor dobré vůle

 

Sbor Apoštolské církve Brno

sbor Církve Bratrské Betanie

 sbor Církve Bratrské Betanie

Scroll to top